Wyspy Przygód - Wyspa Wisła
Zarezerwuj Nocleg

Wyspy Przygód

Specjalna Oferta dla Grup!

  • Min. 10 osób plus 1 opiekun (gratis).
  • Oferta cenowa – tel 726877707
  • rezerwacji dokonać należy przez kontakt tel. lub mailowy rezerwacje@wyspyprzygod.pl   tel 726877707
  • Dostępność dla grup w godzinach 9:00-17:00
  • termin rezerwacji z wyprzedzeniem 10 dni roboczych 

Serdecznie zapraszamy wycieczki, szkoły i przedszkola!

 

Witaj na Wyspach Przygód

Rozwiąż z nami zagadki Zadziora, stań oko w oko z potworami wiślanymi, zajrzyj do Chat Tajemnic i znajdź skarb ukryty w tajemniczym Kurhanie. Dzień pełen wrażeń zakończ wizytą w Ogrodzie Motyli, daj się ponieść fantazji układając niezwykłe budowle z Mega Klocków i baw się bez granic w Wesołym Miasteczku!

Wesołe Miasteczko

Zabawa w czystej postaci. W parku rozrywki znajdą się atrakcje zarówno dla młodszych jak i starszych gości. Na gości czekać będzie 6 urządzeń rozrywkowych w tym małe koło młyńskie i wieża swobodnego spadania. Obowiązkowy punkt wyprawy na Wyspę Wisła.

Gra przygodowa „Tajemnice wioski Wiślan” lub „Tajemnice Zadziora”

Chaty Tajemnic kryją w sobie zagadki. Kto je odgadnie otrzyma skarb. W trakcie gry można odwiedzić Kuźnię Zadziora i spróbować wyciągnąć Młot Kowala. Uda się to jedynie osobom o czystym sercu i niespotykanej sile. Na terenie Wioski pochowane zostały także szkielety dawnych potworów i czekają na śmiałków, którzy je odkryją na nowo.

Tajemniczy Kurhan

Tajemnica Kurhanu tkwi w jego wnętrzu. Dotrzeć do niej można pokonując labirynt z kosztownościami, ekwipunkiem i ulubionymi eksponatami Zadziora. Na najwytrwalszych czekać będzie skarb. Czy odważysz się wejść do środka?

Potwory Wiślane

W Wiśle zostały niedawno odkryte pradawne stwory. Ich repliki zostały ustawione na terenie otaczającym Wyspę Wisła. Teraz każdy będzie miał okazję stanąć oko w oko z potworami i zobaczyć co przez wieki ukrywało się w rzece.

Ogród Motyli

Ścieżka, w której można poznać ewolucję motyli, zwiedzając ogród z roślinami, które je wabią i utrzymują przy życiu. Na zwiedzających czekają ciekawostki dotyczące tych owadów i ich środowiska oraz oranżeria z żywymi egzotycznymi okazami. Atrakcję uzupełnia przejażdżka gąsienicy – małej kolejce górskiej.

Mega klocki

Mega klocki to świetna zabawa rozwijająca kreatywność. Są wielkie, piankowe i magnetyczne. Można z nich ułożyć wszystko, co tylko podpowiada wyobraźnia. Mali konstruktorzy na pewno spędzą przy budowie niejedną godzinę.

Exploratorium

Złudzenia optyczne, zagadki logiczne i inne tajemnice nauki. W Exploratorium można lepiej poznać i zrozumieć świat. Dzięki niezwykłym eksperymentom goście samodzielnie odkrywają prawa fizyki, matematykę czy logikę, świetnie się przy tym bawiąc. Tutaj nauka staje się ciekawsza i łatwiej przyswajalna.