Uroczystości - Wyspa Wisła
Zarezerwuj Nocleg

Uroczystości

Uroczystości

Dla każdego z nas przychodzą w życiu wyjątkowe chwile, które wiążą się z wielką radością oraz chęcią świętowania tego szczęścia. W takich momentach pragniemy najczęściej spędzić czas wspólnie z najbliższymi nam osobami ? rodziną i przyjaciółmi.

Niezależnie od tego, czy są to Twoje kolejne urodziny, czy może jeden z najważniejszych dni w życiu ? ślub, warto zorganizować uroczystość, która zapadnie w pamięci wszystkich Gości i pozwoli spędzić czas w ekskluzywnych warunkach.

W tym celu nasze centrum wypoczynkowo-rekreacyjne w Stężycy proponuje kompleksową organizację najważniejszych dla Ciebie uroczystości, takich jak chociażby wesele, komunie, chrzciny, jubileusze, rocznice i wiele innych.

Każde zamówienie realizujemy w oparciu o indywidualne preferencje klienta, przekazane na wstępnym spotkaniu. Omawiamy podczas niego wszystkie kwestie dotyczące przebiegu uroczystości, dekoracji czy serwowanych posiłków.

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziecie mogli zorganizować wesele Waszych marzeń, nie czekajcie i zgłoście się do nas. Chętnie zorganizujemy uroczystość, która zapadnie nie tylko w Waszej pamięci, ale również wszystkich Waszych Gości.

Stosunkowo niedawno wprowadzono nowy zwyczaj organizacji chrzcin i komunii w lokalach. Jest to atrakcyjny i komfortowy sposób przeżycie tych wyjątkowych uroczystości. Zapewniamy smaczne jedzenie oraz profesjonalną obsługę kelnerską.

Nasze centrum wypoczynkowo-rekreacyjne zajmuje się między innymi organizacją rocznic i jubileuszy, w oparciu o indywidualne preferencje klientów. Wybierając nasz lokal możesz być pewny, że zarówno Ty, jak i Twoi Goście będą zadowoleni.