Restauracja - Wyspa Wisła
Zarezerwuj Nocleg

Restauracja

Lokalne smaki i aromaty

Restauracja Na Wyspie to wyjątkowe miejsce, zaaranżowane tak, by zapewnić efektowną oprawę dla wykwintnych kolacji, jak i niezobowiązujących rodzinnych obiadów. Niebanalny architektonicznie budynek, jak i aranżacja wnętrzrestauracji świetnie korespondują z pięknem otaczającej je przyrody.

Nasza restauracja specjalizuje się w nowoczesnej kuchni polskiej bazującej na świeżych i pełnowartościowych produktach regionalnych. Sezonowe menu zmienia się na bieżąco wraz z porami roku, a odpowiednio dobrana karta win dopełnia doznania kulinarne.

Podczas wiosennych i letnich wieczorów na tarasie można dodatkowo skorzystać z pysznych dań grillowych, adoświadczeni barmani zadbają o smakowite, orzeźwiające napoje. W naszym menu znajdziecie zarówno wyśmienitetrunki, jak również interesujące, bezalkoholowe propozycje.

Restauracja nad rzeką

O tym, czy obiad, deser lub inny posiłek będzie udany, wbrew pozorom nie decyduje wyłącznie smak potrawy. Bardzoważne jest również odpowiednie towarzystwo oraz przestrzeń, w której owe danie jest spożywane.

Mając tego świadomość, otworzyliśmy wyjątkową restaurację, która oprócz wyśmienitego jedzenia gwarantuje Gościomwyjątkowy czas spędzony w niecodziennej przestrzeni.

Restauracja nad rzeką to idealne miejsce dla wszystkich osób, które pragną odpocząć od codziennego zgiełku i zabiegania. Na Wyspie Wisła czas wydaje się biec o wiele wolniej niż w centrum miasta. Dzięki temu, Goście mogą bardziej skupić się na spożywanym posiłku i tym samym czerpać z niego większą przyjemność.

Jedzenie świeżych, sezonowych przysmaków w otoczeniu roślin, wody i czystego powietrza to idealny sposób naspędzenie czasu z bliskimi osobami.

season2
wine
Chcesz mieć pewność, że będziemy czekali na Ciebie gdy nas odwiedzisz? Zadzwoń i zarezerwuj stolik.

KONTAKT - REZERWACJA

Tel.  +48 81 460 89 98

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Niedziela 12:00 – 23:00