Dla biznesu - Wyspa Wisła
Zarezerwuj Nocleg

Dla biznesu

Oferta dla firm

> szkolenia

> prezentacje produktów

> imprezy integracyjne

> spotkania biznesowe

DLACZEGO WYSPA WISŁA?

Dzięki innowacyjnym koncepcjom zintegrujemy Twój zespół, zorganizujemy spotkanie z partnerami biznesowymi, przygotujemy warunki pod szkolenia.

Wszystko na najwyższym poziomie, w pięknych okolicznościach przyrody, z pysznym jedzeniem z naszej restauracji. Dostosowując się do Twoich życzeń i pomysłów, przygotujemy propozycję skierowaną specjalnie dla Twojej firmy.

Ponadczasowa architektura, sale wyposażone w multimedialne narzędzia. Jesteśmy gotowi sprostać Twoim wymaganiom w zakresie organizacji szkoleń, spotkań biznesowych, przyjęć firmowych.

Do państwa dyspozycji oferujemy 5 sal o łącznej powierzchni 700m2

 • sala konferencyjna
 • sala restauracyjna
 • sala biznesowa
 • oranżeria szklana x2

ZAPEWNIAMY

 • klimatyzowane sale
 • projektory
 • flipcharty
 • pełne wsparcie techniczne
 • bufety kawowe
 • bufety słone
 • śniadania
 • przerwy lunchowe
 • profesjonalną obsługę
 • aranżacje sal według wytycznych
 • miejsca noclegowe 
 • dostęp do sieci Wi-Fi

INTEGRACJA ZESPOŁU – WIEMY JAK TO ROBIĆ

Spotkania integracyjne ukierunkowują na współpracę, poprawiają komunikację, zapewniają rekreację i  zmniejszają napięcia, które często pojawiają się pomiędzy pracownikami i  kadrą zarządzającą w sytuacjach stresowych. Zgrany i skuteczny zespół to podstawa sukcesu każdego biznesu.

Dzięki atrakcyjnej lokalizacji, jesteśmy w stanie zorganizować szereg zajęć integracyjnych.

KULIGI

Wyspa Wisła zimą nie traci swego uroku. Te same ścieżki, które wiosną zapraszały do spacerów, przysypane śniegiem tworzą trasę fantastycznej zabawy, jaką niewątpliwie jest kulig. Ugwieżdżone niebo, blask pochodni, cisza nadwiślańskich terenów, z dala od miejskiego szumu…

Finałem tej baśniowej przygody jest ognisko na którym zapewnimy rozgrzewające napoje i przekąski.

MORSOWANIE

Morsowanie to bez wątpienia jedna z  najpopularniejszych form aktywności ostatnich zim. Wyspa Wisła sprzyja tej zdrowej modzie całą sobą, przez cały rok! Zarówno dla tych zaprawionych, jak i dla nowicjuszy, zorganizujemy grupę morsowego wsparcia, herbatę, balię do gorących kąpieli, ręczniki i ognisko. 

Może to właśnie tu wejdziesz w świat mroźnej radości?

GRY ZESPOŁOWE

Organizujemy obiekty sportowe do gier zespołowych:

 • pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej
 • boisko boczne
 • hala sportowa

SPŁYWY KAJAKOWE WIEPRZEM I WISŁĄ

Wystarczy rzut oka na cały kompleks i już wiadomo, że do Państwa dyspozycji musimy mieć również kajaki i wodne rowery. I tak jest. Trasa bezpośrednio przylegająca do obiektu nie jest długa, za to malownicza i spokojna, sprzyjająca tym, co lubią dać się unieść ciszy. Natomiast każdy, kto oczekuje walki z wiosłem w ręku, ma możliwość wzięcia udziału w spływie Wieprzem (3 odcinki) lub Wisłą (4 odcinki).

ORIENT RACES

Piękne tereny leśne w naszej okolicy to nie tylko udane grzybobrania, ale też możliwość organizacji gier zespołowych skierowanych na orientację i pracę w zespole. Organizujemy wydarzenia w formie rowerowej lub pieszej.

GORĄCA LETNIA OPCJA

Wyodrębniona plaża z komfortowymi leżakami i drink barem na wyłączność, to idealne miejsce do organizacji wypoczynku po szkoleniu lub imprezy w stylu beach party.

SERWUJEMY KORZYŚCI

Po każdej formie aktywności należy uzupełnić zasoby energetyczne – najlepiej niespiesznie, czymś pysznym i w dobrym towarzystwie. Szeroki wybór napoi, koktajli i przekąsek przygotowanych przez naszych barmanów i kucharzy, to nieodłączny składnik recepty na udany wieczór i  szampańską atmosferę.

CAŁKIEM NIEDALEKO…

Niewątpliwą zaletą obiektu, poza nietuzinkową architekturą, jest jego malownicze położenie. Pomijając aspekty przyrodnicze, Wyspa Wisła jest idealnym punktem wypadowym dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji odwiedzić lubelskiego trójkąta turystycznego. Puławy, Kazimierz Dolny i  Nałęczów pełne są pięknych miejsc o  nieocenionych walorach kulturowych, historycznych i widokowych.

Bliżej położone atrakcje, idealne na przystanek wycieczki rowerowej, to m.in. Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, Twierdza Dęblin, Pałac Jabłonowskich czy, tuż obok Wyspy, Kościół św.Marcina z XVI w. i największa w Europie storczykarnia należąca do JMP Flowers.

BAZA NOCLEGOWA

Dla naszych gości przygotowaliśmy 66 miejsc noclegowych w pełni wyposażonych, klimatyzowanych domkach z dostępem do Wi-Fi. Dostępne są w opcji 2- lub 4-osobowej, większe poza sypialnią i łazienką z prysznicem posiadają dodatkowy pokój i mini salon z aneksem kuchennym. Niezależnie od jej wielkości, przed każdą chatką znajduje się taras z wygodami, które pozwolą na chwilę spokoju.

KONTAKT

Umów się na spotkanie i przyjedź na wizję lokalną

tel. 81 460 89 98

Z naszej oferty biznesowej skorzystały już takie firmy jak: