Wesela i uroczystości

wedding bride groom loving cpouple marriage

WESELA

Wyspa Wisła to wyjątkowy kompleks wypoczynkowy, który idealnie nadaje się na zorganizowanie mniejszej i większejuroczystości. Do dyspozycji naszych Gości udostępniamy atrakcyjny, przestronny lokal na wesele, który idealnie nadajesię zarówno na niewielkie, kameralne przyjęcia, jak również uroczystości na dużą liczbę Gości. Zapraszamy serdeczniedo skorzystania z naszej propozycji pełnej doskonałych smaków i zróżnicowanych potraw serwowanych w eleganckiejscenerii naszego obiektu, wtopionego w nadwiślański pejzaż. Wesele w restauracji nad rzeką, w otoczeniu malowniczej przyrody to romantyczny sposób na przeżycie tego jednego z najważniejszych dni w życiu. Sama ceremonia ślubu, jakrównież poprzedzająca ten uroczysty moment organizacja wesela, to wyjątkowe chwile w życiu każdej pary, dlatego wartozadbać w tym czasie o odpowiednią oprawę. Niepowtarzalna atmosfera naszego lokalu i piękne krajobrazy rozpościerające się naokoło obiektu, nawiązujące do okolicznej przyrody sprawią, że ten dzień zostanie zapamiętany nazawsze. Piękne chwile będzie wspominać nie tylko Młoda Para, ale także wszyscy Goście uczestniczący w tak ważnej uroczystości.

Dla Młodych Par mamy przygotowane przedstawione niżej trzy oferty, które możemy omówić i dostosować na spotkaniu znaszą doświadczoną, kreatywną wedding plannerką. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym zdolnościom organizacyjnym, wyjątkowemu miejscu oraz unikalnej ofercie dekoracji sal orchideami uprawianymi u nas w Stężycy, wspólnie zorganizujemy doskonałą uroczystość weselną. Jeśli będziecie potrzebować dodatkowych usług, dekorowania lokalu, organizacji transportu czy rezerwacji miejsc noclegowych, również służymy pomocą.

KONTAKT

Skontaktuj się i umów na spotkanie z naszym Wedding Plannerem.

Karolina Lipnicka – Jońska
Tel.: +48 530 800 788
E-mail: karolina.lipnicka@wyspawisla.pl

Sala A - 220 m2

Układ teatralny
250 osób

teatr

Układ szkolny
200 osób

szk1

Układ szkolny
60 osób

szk2

Układ bankietowy
160 osób

Sala B - 80 m2

Układ teatralny
50 osób

teatr

Układ szkolny
20 osób

szk2

Układ szkolny
60 osób

szk3
wedding bride groom loving cpouple marriage

KOMUNIE I CHRZCINY

Wyspa Wisła to doskonałe miejsce na organizację przyjęcia. Z myślą o potrzebach naszych Klientów udostępniamy odpowiednio przygotowany lokal na komunię lub chrzciny. Gwarantujemy Państwu perfekcyjne przygotowanie spotkania w rodzinnym gronie. Naszym Gościom proponujemy również świetną kuchnię opartą o produkty regionalne. Udostępniamy nie tylko wyśmienite dania sezonowe, ale oferujemy również znakomite trunki i bezalkoholowe napoje. Nadprzygotowaniami i przebiegiem wydarzenia będą czuwali nasi event menagerzy. Chcąc w 100% sprostać wymaganiom naszych Klientów, pierwszym krokiem, który podejmujemy jest spotkanie. Na podstawie wstępnej rozmowy, menedżerowie, kucharze i kelnerki dostosują ofertę do Państwa indywidualnych potrzeb i stworzą wyjątkową oprawę, która uświetni przyjęcie komunijne lub chrzciny.

KONTAKT

Skontaktuj się i umów na spotkanie z naszym Event Menegerem.

Karolina Lipnicka – Jońska
Tel.: +48 530 800 788
E-mail: karolina.lipnicka@wyspawisla.pl

wedding bride groom loving cpouple marriage

JUBILEUSZE I ROCZNICE

Piękne otoczenie, oryginalna architektura i wyjątkowa atmosfera będą stanowić idealną oprawę dla każdej wyjątkowejuroczystości. Chcesz zorganizować uroczyste rodzinne spotkanie? Masz specjalną okazję, którą chciałbyś uczcić zbliskimi? Chciałbyś uczcić pięćdziesiąte urodziny albo interesuje Cię organizacja rocznicy ślubu? Nie mogłeś trafić lepiej! Nasi eksperci doradzą Ci we wszystkim, zaproponują ciekawe, niebanalne rozwiązania i dopilnują, by potrawy stworzone przez Szefa Kuchni były odpowiednio dobrane i zachwyciły wszystkich Gości.

Przygotowujemy jubileusze, rocznice i inne przyjęcia, które wymagają specjalnej, uroczystej oprawy. Z przyjemnością spotkamy się z Państwem w celu omówienia wszelkich szczegółów. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy doradzą Państwu w doborze ozdób i dań odpowiednio dopasowanych do charakteru uroczystości.

KONTAKT

Skontaktuj się i umów na spotkanie z naszym Event Menegerem.

Karolina Lipnicka – Jońska
Tel.: +48 530 800 788
E-mail: karolina.lipnicka@wyspawisla.pl