Bez kategorii

Ogólnopolskie rozpoczęcie sezonu motocyklowego DĘBLIN / WYSPA WISŁA 12 maj 2018

OGÓLNOPOLSKIE ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO DĘBLIN/ WYSPA WISŁA 2018 połączone z koncertem legendy polskiego rocka – Oddział Zamknięty.
Jest to już czwarta tego typu impreza organizowana przez nas. Tym razem odbędzie się 12.05.18 r. Zlot to BEZPŁATNA impreza przeznaczona dla wszystkich motocyklistów oraz pasjonatów. Nie zabraknie pysznego jedzenia, konkursów oraz pokazów. Nasz event będzie również połączony z akcją charytatywną dla fundacji Hospicjum- Razem możemy więcej.

Będą czekały na Państwa:

Mała scen- koncerty rockowych kapel, konkursy, pokazy, szkolenia, licytacje, zbiórki dla Fundacji Hospicjum “Razem możemy więcej”;

Duża scena w amfiteatrze Wyspa Wisła– koncert Oddział Zamknięty i inni;

Strefa gastronomiczna- 6 stanowisk z najlepszym jedzeniem dostępnych przez całą imprezę.

Mnóstwo innych wspaniałych atrakcji!

Zlot to impreza jednodniowa, ale z możliwością noclegu. Zapewniamy Państwu bezpłatne pole namiotowe oraz możliwość zakupu pakietu, który zawiera miejsce noclegowe w pobliskich pensjonatach oraz bilet na koncert. Informację o cenach pakietów zamieścimy na początku kwietnia.

Koncert Oddział Zamknięty:

Główną atrakcją zlotu będzie koncert Legendarnego Polskiego Zespołu Rockowego Oddział Zamknięty , który odbędzie się w amfiteatrze Wyspa Wisła o godz. 20:00.

Oddział Zamknięty od 39 lat prezentuje nieustannie jedne z najlepszych koncertów w Polsce , łączy już cztery pokolenia swoich wiernych fanów wykonując swoje największe przeboje . Wśród nich m.in. :Ten Wasz Świat; Party; Obudź się; Gdyby Nie Ty; Rzeka; Ich Marzenia; Szkoła; Sama; Szkiełko; Andzia; Oddział; Debiut; Uszy, nie zabraknie też najnowszych utworów, które już stały się koncertowymi hitami.

Oddział Zamknięty wystąpi dla Was w prawie dwugodzinnym koncercie w składzie : Wojciech Łuczaj- Pogorzelski ( gitarzysta, współzałożyciel i kompozytor większości repertuaru), Krzysztof Wałecki (wokalista, autor tekstów, współautor albumu
? Parszywa 13? z 1997 roku ), Grzegorz Stępień ( grający na basie w OZ od 16 lat), Paweł Oziabło ( niepokorny gitarzysta) oraz Maciek Kudła ( perkusista, laureat wielu nagród)..W sierpniu 2017 roku zostali rewelacyjnie przyjęci na Przystanku Woodstock, na Festiwalu w Sopocie transmitowanym w TVN oraz Festiwalu w Kielcach transmitowanym w Polsacie. 2018 rok to jubileusz 40-lecia pracy scenicznej Wojtka Łuczaj ? Pogorzelskiego.

Oficjalne strony i fanpage Oddziału Zamkniętego:

www.fb.com/OddzialZamkniety
#oddzialzamkniety #OZ
www.instagram.com/oddzialzamkniety
www.oddzialzamkniety.com

Cena biletu: 20 zł

Więcej informacji wkrótce.

Zapraszajcie i udostępniajcie zróbmy razem imprezę wszech czasów!

Zlot to idealne miejsce do promocji firm oraz osób, więc jeśli chcesz zostać partnerem naszego wydarzenia lub rozstawić swoje stoisko prosimy o kontakt:
jakub.gluch@wyspawisla.pl
motocykledeblin@gmail.com
tel. 535 208 906